O nas

Przedszkole funkcjonuje w budynku od 1975 roku. Ostatnie lata to nasilone prace modernizacyjne. Odnowione łazienki, wymienione okna, nowe pokrycie dachowe, drzwi wejściowe, kostka brukowa wokół budynku, nowy system ogrzewania, w części sal panele podłogowe, trwałe i estetyczne linoleum w szatni od strony południowej.

Posiadamy 6 sal dydaktycznych ( 2 na parterze i 4 na I – piętrze) oraz małą salkę do ćwiczeń logopedycznych i pracy wspomagającej. Łazienki dla dzieci umieszczone są na parterze i półpiętrze. Ogród przedszkolny znajduje się za budynkiem przedszkola, od strony północnej. Znajdują się w nim liczne urządzenia do zabaw ogrodowych m.in. karuzela, trzy zjeżdżalnie o rożnej wielkości i piaskownica. Dzieci mogą odpoczywać przy stolikach i na ławeczkach w zacienionych przez drzewa miejscach oraz pod wiatami. Ogród ma wydzielone kwatery – dla dzieci młodszych i starszych.