Drodzy Rodzice.

Serdecznie zapraszamy przedszkolaków do wzięcia udziału w akcji ” Pisankowy desant” organizowanej przez Urząd Miasta w Tarnowie. Co roku w okresie Wielkanocy na Tarnowskich drzewach pojawiały się pisanki wykonane przez przedszkolaków i uczniów klas l-lll. Ze względu na zaistniałą sytuację nie możliwe jest przeprowadzenie akcji w takiej formie, dlatego zachęcamy do wirtualnego udziału w tym przedsięwzięciu. Zachęcamy do samodzielnego wykonania pisanki w domu i przesłanie jej fotografii. Prace mogą być wykonane dowolną techniką, z wyjątkiem rysunku. Fotografie wykonanych pisanek należy przesłać na adres: [email protected] do 17. 04. 2020 r. Prace zostaną zamieszczone w galerii na miejskiej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału. Nauczyciele Przedszkola Publicznego Nr 17.