Nowa grupa wsparcia „Razem Łatwiej”

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w naszej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej powstaje NOWA grupa wsparcia “Razem Łatwiej” dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym, u których zdiagnozowano spektrum autyzmu.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już w dniu 26 października 2023 roku godz. 16.00, w siedzibie naszej poradni przy ul. Chyszowskiej 3 (pok. 115, I piętro).

W Poradni od wielu lat działa już grupa wsparcia dla rodziców dzieci starszych, zwłaszcza tych, które znajdują się na końcówce edukacji szkolnej. Jednak dostrzegamy potrzebę utworzenia grupy dla grupy wiekowo dużo młodszej ze względu na różnorodność problemów i inne oczekiwania opiekunów.

Dlatego też zapraszamy: jeśli jesteś rodzicem dziecka ze spektrum w wieku przedszkolnym, chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, radościami i troskami z innymi rodzicami, a także skorzystać z obecności specjalistów Poradni, którzy od wielu lat pracują z rodzicami dzieci dotkniętych tym zaburzeniem – ta grupa jest właśnie dla Ciebie.

Oferta dotyczy dzieci uczęszczających do przedszkoli na terenie Tarnowa, a w przypadku dzieci, które jeszcze nie chodzą do przedszkola, obejmuje dzieci zamieszkałe na terenie Tarnowa.

Nie wymagamy zapisów, wystarczy zgłosić się na pierwszy termin spotkania.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie

1. Chyszowska 3