W bezdeszczowe, październikowe dni, przed budynkiem przedszkola, można obejrzeć wystawę fotograficzną z okazji 100 – lecia Marynarki Wojennej i 100 – lecia Lotnictwa Polskiego. Swoje prace prezentuje fotograf Mirosław Gawroński, związany z 22 Bazą Lotnictwa Taktycznego w Malborku oraz Arkadiusz Dwulatek – fotograf – żołnierz Zespołu Reporterskiego „Combat Camera”, związany z 8 Flotyllą Obrony Wybrzeża w Świnoujściu. Wystawie towarzyszą liczne atrakcje dla odwiedzających. Można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia jako pilot myśliwca lub jako marynarz. Dzieci dodatkowo mogą skorzystać z marynarskich i lotniczych strojów do przebrania, pokolorować obrazki z samolotami i okrętami. Wystawę udało się zorganizować dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców PP 17 i Zakładów Produkcji Opakowań „Zenit”. Na wystawę w godzinach (6 – 16. 30) zapraszamy chętnych mieszkańców Tarnowa. Wystawę zorganizowała Pani Marzena Ryś.