JAKA AKCJA?

W związku z obchodzonym 6 marca Europejskim Dniem Logopedy Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 25 w Tarnowie organizuje bezpłatne konsultacje logopedyczne w ramach akcji „TYDZIEŃ Z LOGOPEDĄ”.

KIEDY?

Od 8 do 12 marca (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 16.00 do 18.00.

GDZIE?

W Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie, ul. Bandrowskiego 4.

DLA KOGO?

Na konsultacje logopedyczne zapraszamy szczególnie dzieci siedmioletnie, które od września staną się uczniami pierwszej klasy szkoły podstawowej oraz pozostałe dzieci z Tarnowa i okolic.

W JAKIM CELU?

Sprawdzenie, zbadanie mowy dzieci przygotowujących się do nauki w klasie pierwszej szkoły podstawowej, zapobieganie utrwalającym się wadom wymowy.

ZAPISY: Na konsultacje należy się zapisać, dzwoniąc pod numer: 14 655 80 18/19.

PATRONAMI AKCJI SĄ: Radio RDN Małopolska oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie.

PROGRAM KONSULTACJI:

Dla dzieci:

– badanie mowy;

– gry i zabawy z logopedą;

– dyplom uczestnictwa;

– niespodzianka;

– świetna zabawa!

Dla rodziców:

– przyjazna atmosfera;

– porady specjalisty;

– wskazówki do pracy z dzieckiem.