Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF w naszym przedszkolu

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mija dokładnie 30 lat od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy przedszkolaków do wzięcia udziału w „Marszu Praw Dziecka”, który odbędzie się

20 listopada (środa) o godzinie 10:00. W tym dniu bardzo prosimy aby dzieci założyły stroje w kolorze niebieskim, jako symbol solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie. Ponadto będą przeprowadzone ciekawe zajęcia na temat praw dziecka oraz będziemy grać w grę – quiz Kahoot jako podsumowanie wiedzy o dzieciach i ich prawach.

Zapraszamy!